Trainerstaf Burgersdijktennis

De volgende gediplomeerde tennisleraren van Burgersdijk Tennis  (bereikbaar via info@burgersdijktennis.nl en 0174-226934) geven op Leimonias les. Dit dynamische team stimuleert de jeugd en geeft hen op een technisch opbouwende en tactische manier les aan zowel kinderen die recreatief als prestatief willen tennissen.

Bas van der Valk

Hoofd Club Trainer

06-41208639

bas@burgersdijktennis.nl

Marcus Hilpert

Top Club Trainer

06-48370923

marcus@burgersdijktennis.nl

Marilien van der Valk-de Vries

Trainer

06-11529827

marilien@burgersdijktennis.nl

Erwin Kester

Trainer

06-52663775

erwin@burgersdijktennis.nl

Sander de Lange

Trainer

06-46883282

1sanderdelange@hotmail.com

Thijs Posthuma

Trainer

06-52786211

tpposthuma@gmail.com

Rieuwert den Boer

Trainer

06-44552378

rieuwert@live.nl

   Erwin  Sander  Thijs Riewert