2013 Woensdagmiddag jeugdcompetitie

0341 Meisjes t/m 10 Driekwart baan Leimonias 1: Open klasse

28909534 Vera Geurts 9 9  
29011167 Hanna Hogervorst 9 9  
28120795 Suzanne van der Lecq 9 9  
28792025 Florine Ooms 9 9  
28186826 Giulia van der Werff 9 9  
28780388 Cato Wettstein 9 9  
Speelschema en uitslagen

0342 Meisjes t/m 10 Driekwart baan Leimonias 2: Open klasse

28765915 Emma Adriaanse 9 9  
27437450 Victoire Allard 9 9  
28909496 Judith Fuchs 9 9  
29332036 Justine Kronenberg 9 9  
28455924 Feliz Kuhne 9 9  
29131189 Jolijn de Rouw 9 9  
Speelschema en uitslagen

0251 Meisjes t/m 13 Leimonias 1: Hoofd klasse

26599481 Julia Farwerck 8 8  
25927671 Josje Maarleveld 8 8  
26599848 Heleen Stolker 8 8  
26599902 Kyra Verbruggen 8 8  
26599953 Nicky de Wilde 8 8  
Speelschema en uitslagen

0254 Meisjes t/m 13 Leimonias 2: 2e klasse

26599384 Flo Baak 8 8  
26599457 Floor Dijkstra 8 8  
28350219 Lotje Kronenberg 8 8  
28152271 Julia Wesseling 8 8  
28579399 Marceline Brouwer 9 9  
Speelschema en uitslagen

0255 Meisjes t/m 13 Leimonias 3: 2e klasse

27588432 Faye Baak 8 8  
27520544 Deirbhle Clarke 8 8  
27454142 Emrys Rhemrev 8 8  
27814734 Livia Stolker 9 9  
Speelschema en uitslagen

0321 Jongens t/m 10 Driekwart baan Leimonias 1: Open klasse

28909550 Olo Maarleveld 9 9  
28816536 Abel van de Pas 9 9  
28625374 Emile Pötgens 9 9  
28816544 Floris Schmeddes 9 9  
28780396 Casper van Wijngaarden 9 9  
Speelschema en uitslagen

0101 Jongens t/m 10 Leimonias 1: 1e klasse

28262557 Pepijn Boesten 8 9  
27814742 Felix Swaak 8 9  
28442733 Alfrendo Vogelaar 8 9  
28909453 Sybe Bromberg 9 9  
Speelschema en uitslagen

0102 Jongens t/m 10 Leimonias 2: 2e klasse

28836510 Niek van den Broek 9 9  
28120779 Hugo Farwerck 9 9  
28152190 Friso van Hessen 9 9  
28186753 Tije Joustra 9 9  
28630262 Floris Kaastra 9 9  
28239121 Jens Maarleveld 9 9  
Speelschema en uitslagen

0150 Jongens t/m 13 Leimonias 1: Hoofd klasse

24592951 Kylian Barentsen 8 8  
27551911 Gilles de Jong 8 8  
25677063 Bas Michel 8 8  
26599740 Louis Pötgens 8 8  
27454134 Reinier van Rhede van der Kloot 8 8  
27783197 Christiaan Steenbergh 8 8  
Speelschema en uitslagen

0152 Jongens t/m 13 Leimonias 2: Hoofd klasse

26194651 Wouter Berends 8 8  
25676938 Wim Filippini 8 8  
26599503 Koen Geurts 8 8  
26599872 Warner Swaak 8 8  
29030439 Kastriot Saracini 9 9  
Speelschema en uitslagen

0154 Jongens t/m 13 Leimonias 3: 1e klasse

26761769 Olivier Boertje 8 8  
27423719 Rik Geurts 8 8  
27493121 Gianluca Jacobus 8 8  
27844196 Alexander Kaastra 8 8  
27736601 Tim Michel 8 8  
Speelschema en uitslagen

0155 Jongens t/m 13 Leimonias 4: 1e klasse

27663272 Dirk Boellaard 8 8  
26599775 Cederic van Rossum 8 8  
28152239 Floris Stades 8 8  
28816501 Friso van Aken 9 9  
Speelschema en uitslagen

0156 Jongens t/m 13 Leimonias 5: 2e klasse

26599570 Daan Hogervorst 8 8  
27493156 Joep Louwerse 8 8  
27454126 Maurits van Milligen 8 8  
28239164 Fabian Thomas 8 8  
27750515 Hein Wesseling 8 8  
28792041 Jari Scheek 9 9  
Speelschema en uitslagen

0300 Minitennis Leimonias 1: Open klasse

29331978 Pippa Craft 9 9  
28780329 Jip Louwerse 9 9  
Speelschema en uitslagen


Ogenblik a.u.b. ...