uitslagen dubbels

           
  poule 1        
eind- Uitslagen  Nanette Farwerck Margit Velds Carolijn van Rossum -
stand   Elsbeth Haex Renske Watt Reina Kloosterman -
  Nanette Farwerck        
Elsbeth Haex      
  Margit Velds        
Renske Watt      
  Carolijn van Rossum        
Reina Kloosterman      
  -        
-      
           
  poule 2        
eind- Uitslagen  David Flaherty Martine Gooszen Karin Holderbusch Carolien Noorduyn
stand   Tim Davis Denise Pelikan Margot Koesen Klavdiya Geonova
  David Flaherty        
Tim Davis      
  Martine Gooszen        
Denise Pelikan      
  Karin Holderbusch        
Margot Koesen      
  Carolien Noorduyn        
Klavdiya Geonova      
           
  poule 3        
eind- Uitslagen  Jaqueline Danielle Quarles Hilda Min van Loon -
stand   Liesbeth Zernitz Mark Geurts Paul van Loon -
  Jaqueline    1 - 6, 2 - 6    
Liesbeth Zernitz      
  Danielle Quarles  6 - 1, 6 - 2    6 - 3, 6 - 1  
Mark Geurts      
  Hilda Min van Loon    3 - 6, 1- 6    
Paul van Loon      
  -        
-      
           
  poule 4        
eind- Uitslagen  Marc Vogelaar Daniel Koep Edwin Santhagen Rene Kruyt
stand   Patrick Driebeek Hans Frissen Ad Spliet Diederic Viehoff
  Marc Vogelaar        
Patrick Driebeek      
  Daniel Koep        
Hans Frissen      
  Edwin Santhagen        
Ad Spliet      
  Rene Kruyt        
Diederic Viehoff      
           
  poule 5        
eind- Uitslagen  Francisca Gomes Danielle Quarles Barbara Brookman -
stand   Karin Vernij Monique Kootker Anneke van Noord -
  Francisca Gomes    1-6, 4-6  0-6, 5-7  
Karin Vernij      
  Danielle Quarles  6-1,6-4    4-6, 5-7  
Monique Kootker      
  Barbara Brookman  6-0, 7-5  6-4, 7-5    
Anneke van Noord      
  -        
-      
           
  poule 6        
eind- Uitslagen  Albert Holtslag Aagje van Heekeren Mariette Kruyt -
stand   Regina ten Berge Karina Taselaar Udo Nauth -
  Albert Holtslag      6-2, 7-6  
Regina ten Berge      
  Aagje van Heekeren        
Karina Taselaar      
  Mariette Kruyt  2-6, 6-7      
Udo Nauth      
  -        
-      
           
  poule 7        
eind- Uitslagen  Annet Uijterwaal Negosava Smiljanic Philip Rogaar -
stand   Christine Mol Ann-Marthe Stellingerf Martin Bruinsma -
  Annet Uijterwaal    7-6, 6-0    
Christine Mol      
  Negosava Smiljanic  6-7, 06      
Ann-Marthe Stellingerf      
  Philip Rogaar        
Martin Bruinsma      
  -        
-      
           
  poule 8        
eind- Uitslagen  Georgia Ntogari Marieke Kappert Jan Linthorst -
stand   Cristina Russo dos Santos Ruud van Spronsen Bas de Bruijn -
  Georgia Ntogari   5-4  0-6, 0-6  
Cristina Russo dos Santos      
  Marieke Kappert 4-5, --      
Ruud van Spronsen      
  Jan Linthorst  6-0, 6-0      
Bas de Bruijn      
  -        
-      
           
  poule 9        
eind- Uitslagen  Frits Hogewind Ingrid Vogels Maria van Doort -
stand   Wolter te Riele Esther Hermans Titia Hillegers -
  Frits Hogewind    6-7, 6-2, 10-2  6-3, 6-4  
Wolter te Riele      
  Ingrid Vogels  7-6, 2-6, 2-10      
Esther Hermans      
  Maria van Doort  3-6, 4-6      
Titia Hillegers      
  -        
-      
           
  poule 10        
eind- Uitslagen  SonjaTheuws Ann-Marthe Stellingwerf Marieke Kappert Karin Hollreiser
stand   Annemarie van Gerwen Edward Feitsma Roland van Engelen Martin Hollreier
  SonjaTheuws     1-6, 5-7  
Annemarie van Gerwen      
  Ann-Marthe Stellingwerf      0-6,3-6  
Edward Feitsma      
  Marieke Kappert 6-1, 7-5  6-0, 6-3    6-3, 6-3
Roland van Engelen      
  Karin Hollreiser vd Bulck      3-6, 3-6  
Martin Hollreiser